top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Spigen i etui Ultra Hybrid z najwyższej półki

Zaktualizowano: 5 paź 2021

Wielbiciele gadżetów do telefonów z pewnością poznali producenta akcesoriów GSM Spigen. Od 2008 r. Spigen zdobył popularność i uznanie w branży akcesoriów GSM, a obecnie jest jednym z wiodących producentów dla globalnych dostawców najważniejszych akcesoriów mobilnych.Wszystkie akcesoria do telefonów od Spigen są produkowane z materiałów najwyższej jakości. Cechuje je prostota i elegancja.


Etui Ultra Hybrid łączy w sobie nowoczesny, minimalistyczny design i ochronę na najwyższym poziomie.


Etui wykonano z trwałego, elastycznego tworzywa TPU, które zapewnia podczas upadku doskonałą amortyzację i ochronę telefonu. Etui otrzymało również wsparcie w postaci poliwęglanowego panelu utwardzającego konstrukcję i zabezpieczającego przed zarysowaniami.


Na to etui naprawdę nie można narzekać. Jest dobrze dopasowane do danego telefonu, nie ogranicza dostępu do portów zewnętrznych i jest w pełni funkcjonalne.

Ultra Hybrid został poddany testom sprawnościowym i otrzymał certyfikat MIL STD 810G-516.6 co oznacza, że spadało 26 razy z wysokości 2 metrów. Można więc spokojnie potwiewrdzić, że skutecznie chroni telefon podczas upadków.


Wszystkie produkty Spigen są testowane pod kątem odporności na ścieranie, a także precyzyjnego dopasowania, w celu dostarczenia wysokiej jakości etui.


Ultra Hybrid:

- 100% Oryginalny

- Elegancki

- Smukły kształt

- Precyzyjnie wykonany

- Zintegrowane poduszki powietrzne w narożnikach

- Zapewnia ochronę podczas upadków

- Idealnie dopasowany

- W pełni funkcjonalny

- Łatwy w montażu i demontażu

- Zapakowany w oryginalne opakowanie


Producent akcesoriów telefonicznych GSM Spigen cieszy się ugruntowaną reputacją i ciągle poszerza i ulepsza swoją ofertę.


Produkty Spigen są sprzedawane w ponad 60 krajach i uwielbiane przez Klientów na całym świecie. Dostępne są też oczywiście w naszym sklepie internetowym www.hurtowniagsm.com. Poniżej linki do akcesoriów GSM od producenta Spigen.Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page