top of page
IMG_9563.jpg

Misja firmy Univertel
 

„Sprzedajemy produkty, których sami chcielibyśmy używać.

Dostarczamy produkty tak, jak sami chcielibyśmy je otrzymać.”

 

Wartości firmy Univertel
 

Zgrany zespół - Ponieważ największą wartością naszej firmy są ludzie, dbamy o siebie nawzajem, współpracujemy, zawsze szukamy rozwiązań w sytuacjach trudnych. Pomagamy sobie bezinteresownie.

 

Szczerość - Mówimy sobie wprost, co nam się podoba, co nam przeszkadza i czego oczekujemy od siebie nawzajem. Nie akceptujemy zachowań, które są działaniem na szkodę firmy i głośno o nich mówimy.

 

Szacunek - Rozumiemy, że ludzie są różni, zarówno my wewnątrz firmy, jak i nasi klienci, zawsze odnosimy się do siebie nawzajem i do klientów z szacunkiem. Nigdy nie zapominamy o kulturze osobistej.

 

Ponadprzeciętny Postęp - Idziemy z duchem czasu i cały czas się szkolimy, aby być coraz lepszymi ludźmi.

 

Jakość - Cokolwiek robimy, robimy dobrze, dokładnie rzetelnie i na czas. Dbamy o to, aby w oferowanym przez nas asortymencie nie było braków. Dbamy o potrzeby klientów i ciągle poszerzamy asortyment. Interesuje nas to co myślą o nas nasi klienci – badamy ich opinie i reagujemy.

 

Przedsiębiorczość – Traktujemy firmę, jak naszą wspólną, dbamy o to, co myślą i mówią o nas klienci, liczymy koszty, szukamy nowych źródeł dochodu. Mądrze zarządzamy zapasami. Gdy firma zarabia, to my też dobrze zarabiamy.

 

Jesteśmy na bieżąco z rynkiem - przyglądamy się temu, czego potrzebują nasi obecni i przyszli klienci, śledzimy to, co robi konkurencja.

 

Dbamy o środowisko – opakowania wykorzystujemy ponownie, zanim coś wyrzucimy zastanawiamy się czy nie można tego przedmiotu użyć raz jeszcze, w innym celu.

bottom of page