top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Statyw biurkowy do nagrywania wideo

Jak wiemy rozwój technologiczny w świecie telefonii komórkowej GSM pozwala nam dziś na wykorzystanie smartfonów do mnóstwa ciekawych zastosowań. Jednym z nich jest filmowanie w domu, jak w studiu.Statyw biurkowy z lampą pierścieniową pomoże i ułatwi nagrywanie vlogów, streamingu czy oświetli twarz podczas rozmowy wideo przez telefon komórkowy lub podczas robienia selfie na smartfonie. Będzie też pomocnym i idealnym rozwiązaniem przy na przykład przygotowaniu makijażu.


Dzięki lampie pierścieniowej na biurko możemy zorganizować sobie małe studio fotograficzne czy plan zdjęciowy i uzyskać profesjonalnie oświetlone zdjęcia portretowe czy produktowe, które z łatwością wykonamy naszym smartfonem.

Lampa ma wbudowane 72 diody LED, jest dość duża, ma średnicę około 16 cm. Z powodzeniem zapewni doskonałe oświetlenie. Dzięki temu, że osadzono ją na kulce, możemy ustawić dowolny kąt, aby najlepiej oświetlić pożądany obiekt. Istnieje możliwość przymocowania do statywu aż trzech uchwytów na telefon. Dodatkowo mamy możliwość regulowania kąta mocowania telefonu. Smartfon można obracać o 360 stopni.

Lampa pierścieniowa ma opcję regulowania trybów świecenia. Możemy wybrać sobie jedną z trzech możliwości natężenia światła – trzy tryby świecenia – ciepła barwa światła, neutralna oraz zimna. Pomocny w wybieraniu danej opcji jest tutaj wygodny pilot, który znajdziecie na kablu. Wbudowany panel sterujący pozwala na szybką zmianę trybu i regulację jasności.

Aby zasilić lampę, wystarczy podłączyć ją do naszej ładowarki od telefonu komórkowego. Lampa ma wbudowany kabel z wtyczką USB. Składa się ją i montuje łatwo i szybko, co z pewnością jest dodatkowym atutem.


Specyfikacja:

Model: Mobile Phone Live Desktop Stand

Numer producenta: KSC-469

Materiał: ABS + Metal

Rozmiar lampy: ok. 16 cm (średnica)

Rozmiar produktu: 26,3 cm * 12,8 cm * 48,5 cm

Maksymalna wysokość: 66 cm

Waga produktu: 741g

Moc: 6W

Napięcie wejściowe: 5V/2A

Tryby światła: światło zimne, ciepłe światło, mieszane

Zasilanie: Port USB


Zestaw kupicie tu: https://bit.ly/3p4Bmjr , a w skład zestawu wchodzą: statyw biurkowy, lampa, 3x uchwyt na telefon i oryginalne opakowanie.


Do naszej hurtowni zapraszamy również po inne rodzaje statywów i lamp, a także po ogromny wybór akcesoriów GSM. Znajdziecie u nas etui i pokrowce do telefonów, nakładki na tył, wsuwki, super wytrzymałe, ultra cienkie szkła i folie ochronne na ekrany, smartwatche i smartbandy, słuchawki bezprzewodowe i przewodowe, zestawy słuchawkowe, głośniki, baterie do telefonów, power banki, akumulatory, uchwyty samochodowe, rowerowe/motocyklowe, kable, ładowarki sieciowe, samochodowe, indukcyjne, transmitery, adaptery, nośniki pamięci i wiele innych. Zapraszamy!


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page