top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Nowa era mobilnej fotografii - Huawei P50

Premiera Huawei P50 już 29 lipca 2021. Cały świat mobilnej technologi GSM niecierpliwił się już, oczekując na nowy model telefonu od Huawei, ponieważ premiera opóźniała się. Ale wierzymy, że teraz już dojdzie do obiecanej premiery.


W nowym modelu od producenta Huawei spodziewamy się naprawdę rewelacyjnego aparatu, a przynajmniej zapowiadają to twórcy firmy. Richard Yu , jeden z prezesów firmy Huawei zapowiedział, że model smartfona Huawei P50 będzie pierwszym w branży telefonicznej, który wykorzysta technologię obrazowania mobilnego.


Na czym ma polegać nowa era mobilnej fotografii? Smartfon Huawei P50 ma zostać wyposażony w praktycznie niespotykany dotąd sensor wielkości 1 cala. I choć widywaliśmy już tego typu rozwiązania, np. w telefonach Panasonica, Sharp Aquos R6 czy Leica Leitz Phone 1, to ponoć propozycja dla modelu telefonu Huawei P50 jest przełomowa.


Według doniesień smartfon Huawei P50 otrzyma teleobiektyw 3,3x, a Huawei P50 Pro peryskopowy moduł z przybliżeniem 5x. Nie możemy mieć pewności czy są to prawdziwe rewelacje, przekonamy się o tym po premierze.

W naszej hurtowniagsm.com znajdziecie spory wybór akcesoriów do telefonów komórkowych, takich jak pokrowce, wsuwki, etui, portfele, szkła i folie ochronne, kable, kabelki, ładowarki, słuchawki, uchwyty, głośniki, power banki i mnóstwo innych akcesoriów GSM. Zapraszamy!


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page