top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Nowa dostawa od Dux Ducis ;)

Kochani, a w naszej hurtowni się dzieje, bo przecież mamy nową dostawę od Dux Ducis.


Jak zapewne wiecie Dux Ducis Technology Co. Ltd to dynamicznie rozwijająca się marka oferująca szeroki wachlarz akcesoriów GSM.

Dux Ducis może poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku telefonii komórkowej. Stworzył globalną sieć sprzedaży obejmującą ponad 30 krajów w Chinach, Ameryce Północnej, Europie, Azji Południowo-Wschodniej oraz na Bliskim Wschodzie. Firma przebojem zdobywa nowe rynki. Producent w swojej ofercie posiada głównie pokrowce do urządzeń mobilnych w modnych fasonach i kolorach oraz przewody do transmisji danych i ładowania urządzeń. Produkty Dux Ducis dedykowane są Klientom ceniącym estetykę wykonania. Producent słynie z wykorzystywania najlepszej jakości, wyselekcjonowanych i odpornych materiałów. Firma oferuje na przykład elegancki futerał zapinany na magnes, gdzie telefon mocowany jest do wewnętrznego szkieletu. Futerał wykonany z dobrego jakościowo materiału, starannie wykonany, a wzmocnione przeszycia gwarantują jego trwałość.
W jego wnętrzu znajdziemy oczywiście dodatkową kieszeń na kartę kredytową lub banknoty. Zapinanie na magnes dodatkowo chroni telefon przed wysunięciem, a także przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami. Etui doskonale chroni telefon i jest łatwe do montażu i demontażu ;)

Innym fajnym przykładem z asortymentu naszego producenta akcesoriów do telefonów komórkowych jest zestaw kabli USB-C TYP C 2-Pack (1M + 2M). Kable są specjalnie zaprojektowane do urządzeń z wejściem TYP C, oba mogą być używane do ładowania i przesyłania danych. Kabel metrowy jest odpowiedni do ładowania na biurku, a drugi do ładowania na kanapie lub łóżku. Wyjście 2A to maksymalna wartość do ładowania, a 480 Mb / s to maksymalna wartość do przesyłania danych, ponieważ jest ona zgodna z protokołem USB 2.​0.​ Rdzeń miedziany 22AWG do czarnych i czerwonych linii sygnałowych ładowania oraz rdzeń miedziany 28AWG do białych i zielonych linii sygnałowych do przesyłania danych są pokryte odpornym na zużycie nylonem plecionym. Złącze stopu cynku nigdy nie rdzewieje i bardzo łatwo jest włożyć go do urządzenia. Podczas opracowywania oraz testowania każdego produktu, członkowie zespołu Dux Ducis głęboko koncentrują się na finalnym efekcie. Dobry produkt to taki, który daje satysfakcję z codziennego użytkowania. Zespół Dux Ducis doskonale, o tym wie. Każdego dnia projektanci i technologowie skupiają się na dostarczeniu skutecznych rozwiązań. Celem jest przygotowanie produktu, którego użytkowanie zapewni wyjątkowe wrażenia estetyczne i funkcjonalne. I... mamy to! :D


13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page