top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Kamerka internetowa – bez niej ani rusz

Zaktualizowano: 23 sty 2021

Kamery internetowe wbudowane są w smartfony, tablety i większość laptopów, ale nie są elementem stałym przy monitorach komputerów. Użytkownicy korzystający z komputerów stacjonarnych, którzy chcieliby brać udział w wideokonferencjach, muszą zadbać o dodatkowy gadżet, jakim jest kamera internetowa.Taki zakup to nie jest duży wydatek, a na pewno będzie pomocny w realizowaniu wielu zadań w pracy, jak również w uprzyjemnieniu rozmów prywatnych. Kamerki internetowe dostępne są w naszym sklepie z akcesoriami GSM - hurtowni www.hurtowniagsm.com, w dziale Wszystkie akcesoria GSM - Pozostałe akcesoria.


Dziś przybliżymy Wam kamerę internetową USB HD 1080P A871, która automatycznie ustawi ostrość, ale przede wszystkim ma wbudowany mikrofon, co na pewno jest dużym udogodnieniem.

Zainstalowanie kamery nie wymaga sterowników. Jest kompatybilna z wieloma urządzeniami, komputerami stacjonarnymi i laptopami, jak również z USB 2.0 - po prostu plug and play.

Producent zadbał o wysoką jakość urządzenia. Obraz z kamery ma wysoką rozdzielczość (1920 x 1080), nie zniekształca obrazu. Kamera ma automatyczny balans bieli i automatyczną korekcję kolorów, oddaje więc prawdziwy kolor obrazu.

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, nie ma potrzeby regulowania obiektywu, bo kamerka ma automatyczne ustawianie ostrości. A do tego ma regulowany kąt kamery góra - dół.

Kamera internetowa obsługuje Windows 2000 / XP / win7 / win8 / win10 / Vista 32bit oraz różne programy do spotkań wideo czyli net-meetingu i działa świetnie z MSN, Yahoo czy Skype, itp.

Zajrzyjcie koniecznie do naszych akcesoriów GSM. Mamy w ofercie nie tylko kamerki internetowe, ale także najróżniejsze akcesoria dla telefonów, smartfonów i nie tylko, jak różnego rodzaju etui, folie i szkła ochronne, słuchawki douszne i nauszne, głośniki bluetooth, baterie, power banki, kable i kabelki ---> www.hurtowniagsm.com . Zapraszamy!

Dane techniczne:

Przetwornik obrazu: CMOS

Obiektyw: najwyższa jakość szkła

Wysoka rozdzielczość: 1920 * 1080

Liczba klatek na sekundę: 30fps

Ilość pikseli sensora: 100

Wymiar artykułu: 8x3x11cm

Waga opakowania: 130g

Kabel USB o długości 140 cm

Format zdjęć: 8mp jpg

Wbudowane: mikrofon z redukcją szumów6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page