Remax

Marka Remax już od 2008 roku prężnie rozwija się na rynku akcesoriów GSM. To dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje swoim Klientom szeroki wybór produktów do ochrony i różnorodnych udogodnień w środowisku GSM.

 

Wysokiej jakości pokrowce dla różnego typu urządzeń, słuchawki Bluetooth i przewodowe, które zapewniają dźwięk najwyższej klasy, funkcjonalne i wytworne akcesoria samochodowe, a także niezawodne i miarodajne przewody do transmisji danych i ładowania urządzeń.

Różnorodna oferta

Remax specjalizuje się w produktach dedykowanych głównie smartfonom Apple i tworzy pokrowce, kable, przewody, ładowarki, szkła hartowane, słuchawki HF, słuchawki i zestawy BT, uchwyty samochodowe, powerbanki. Wszystkie charakteryzują się kreatywnym designem, wysoką jakością wykonania oraz stylowym opakowaniem.

Wykonane z doskonałej jakości materiałów produkty Remax są doskonałym uzupełnieniem każdego urządzenia, na każdą okazję. Markę cechują:

Dbałość o detale

Najwyższa klasa, funkcjonalność, wytworność

Rozwiązania w nowoczesnej technologii i niezawodność

 

Duży wybór

i super jakość

Producent Remax nie boi się nowych wyzwań i tworzy coraz to lepsze rozwiązania dla akcesoriów GSM. Remax przebojem zdobywa nowe rynki i cały czas powiększa swoją ofertę.

Przewody

od Remax

 Producent oferuje ogromny wybór przewodów ładujących i transmitujących dane o wysokiej jakości.

 

Kable wykończone są trwałą i elastyczną izolacją, która zapewnia ich niezawodność.

 

Remax zadbał o dokładność podczas produkcji wejść, dlatego nie ma obawy o uszkodzenie portów w urządzeniach.

 

W ofercie dostępne są różne długości przewodów, są też one kompatybilne z wieloma urządzeniami, dlatego warto je mieć.

 

 
 • Marka stawia na pewną ochronę każdego urządzenia i oferuje etui w różnych kolorach i wzorach - od lekkich, finezyjnych po eleganckie.
   

 • Powerbanki od Remax to duża pojemność i stabilne działanie przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa urządzenia. Są bardzo wygodne w użyciu i zapewnią energię w każdej chwili.
   

 • Ładowarki samochodowe i adaptery sieciowe zapewniają stabilną pracę i bezpieczne ładowanie podczas podróży.
   

 • Uchwyty samochodowe są kompatybilne z większością urządzeń. Zapewniają statyczność podczas jazdy. Łatwe i porządne mocowanie i wygodny dostęp do wszystkich funkcji telefonu.
   

 • Wysokiej jakości słuchawki Bluetooth. Kompatybilne z większością urządzeń zapewnią wysokiej jakości transmisję dźwięku i pozwolą na wygodne prowadzenie rozmów podczas wykonywania innych czynności.

Akcesoria od Remax

zobacz ofertę Remax

na hurtownigsm.com

lub zapytaj naszych 

doradców handlowych

42 300 11 11

sklep@hurtowniagsm.com

happy_01.png