top of page

Remax

Marka Remax już od 2008 roku prężnie rozwija się na rynku akcesoriów GSM. To dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje swoim Klientom szeroki wybór produktów do ochrony i różnorodnych udogodnień w środowisku GSM.

 

Wysokiej jakości pokrowce dla różnego typu urządzeń, słuchawki Bluetooth i przewodowe, które zapewniają dźwięk najwyższej klasy, funkcjonalne i wytworne akcesoria samochodowe, a także niezawodne i miarodajne przewody do transmisji danych i ładowania urządzeń.

Różnorodna oferta

Remax specjalizuje się w produktach dedykowanych głównie smartfonom Apple i tworzy pokrowce, kable, przewody, ładowarki, szkła hartowane, słuchawki HF, słuchawki i zestawy BT, uchwyty samochodowe, powerbanki. Wszystkie charakteryzują się kreatywnym designem, wysoką jakością wykonania oraz stylowym opakowaniem.

Wykonane z doskonałej jakości materiałów produkty Remax są doskonałym uzupełnieniem każdego urządzenia, na każdą okazję. Markę cechują:

Dbałość o detale

Najwyższa klasa, funkcjonalność, wytworność

Rozwiązania w nowoczesnej technologii i niezawodność

Anchor 3

Duży wybór

i super jakość

Producent Remax nie boi się nowych wyzwań i tworzy coraz to lepsze rozwiązania dla akcesoriów GSM. Remax przebojem zdobywa nowe rynki i cały czas powiększa swoją ofertę.

Przewody

od Remax

Producent oferuje ogromny wybór przewodów ładujących i transmitujących dane o wysokiej jakości.

 

Kable wykończone są trwałą i elastyczną izolacją, która zapewnia ich niezawodność.

 

Remax zadbał o dokładność podczas produkcji wejść, dlatego nie ma obawy o uszkodzenie portów w urządzeniach.

 

W ofercie dostępne są różne długości przewodów, są też one kompatybilne z wieloma urządzeniami, dlatego warto je mieć.

Anchor 1
 • Marka stawia na pewną ochronę każdego urządzenia i oferuje etui w różnych kolorach i wzorach - od lekkich, finezyjnych po eleganckie.
   

 • Powerbanki od Remax to duża pojemność i stabilne działanie przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa urządzenia. Są bardzo wygodne w użyciu i zapewnią energię w każdej chwili.
   

 • Ładowarki samochodowe i adaptery sieciowe zapewniają stabilną pracę i bezpieczne ładowanie podczas podróży.
   

 • Uchwyty samochodowe są kompatybilne z większością urządzeń. Zapewniają statyczność podczas jazdy. Łatwe i porządne mocowanie i wygodny dostęp do wszystkich funkcji telefonu.
   

 • Wysokiej jakości słuchawki Bluetooth. Kompatybilne z większością urządzeń zapewnią wysokiej jakości transmisję dźwięku i pozwolą na wygodne prowadzenie rozmów podczas wykonywania innych czynności.

Akcesoria od Remax

zobacz ofertę Remax

na hurtownigsm.com

lub zapytaj naszych 

doradców handlowych

42 300 11 11

sklep@hurtowniagsm.com

happy_01.png
bottom of page