top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Sportowy zegarek SmartBand M5

SmartBand M5 to najnowsza opaska sportowa - zegarek fitness. Jest następcą popularnej M4 i ma mnóstwo nowych rozwiązań technologicznych i fajnych funkcji pomocnych zarówno w codziennym życiu, jak i podczas aktywności fizycznej.Zegarek SmartBand M5 pełni nie tylko funkcję zegarka z wyświetloną datą i godziną i fajnymi funkcjami. Jest on oczywiście kompatybilny z systemami Android 4.4 lub nowszym oraz iOS 8.5 lub nowszym – nasza opaska odbierze więc połączenia telefoniczne i nie tylko ;)


Jakie ma funkcje?


Duży, kolorowy, 1 calowy ekran, który możemy obsłużyć dotykowo jednym palcem. Takie rozwiązanie jest naprawdę wygodne dla aktywnych sportowców.


Krokomierz - nie tylko podczas uprawiania sportu, ale i podczas rodzinnego spaceru czy zbierania grzybów warto sprawdzić jaką odległość pokonaliśmy i ile kalorii spaliliśmy – bo opaska zmierzy przebyty dystans, spalone kalorie w odniesieniu do wybranego rodzaju aktywności fizycznej, zmierzy puls, jest także ciśnieniomierzem!


Prawidłowe tętno i ciśnienie krwi jest niezwykle ważne podczas aktywności fizycznej, dlatego nasza opaska SmartBand M5 wykona optyczny pomiar, polegający na sprawdzeniu ciśnienia i objętości przepływającej krwi przy pomocy światła prześwietlającego naczynia krwionośne, które znajdują się tuż pod skórą i wykryje zmiany w odbiciu światła. Według producenta wyniki te są bardzo dokładne i na pewno pomogą monitorować prawidłowość naszego ruchu.


Aby rozpocząć swój ulubiony trening wystarczy wybrać dedykowaną funkcję na panelu opaski. Mamy tu do wyboru bieganie, fitness, jazdę na rowerze, marsz, tryb wielodyscyplinowy, treningi biegowe.


Zegarek SmartBand M5 jest też naszym małym aniołem stróżem, bo monitoruje i analizuje nasz sen i tętno podczas snu. Zmierzy długość snu głębokiego i płytkiego, jak i jego jakość. Dzięki temu pozwala profesjonalnie zinterpretować obserwacje każdej kolejnej fazy snu i dostarcza informacje pomocne w pozbyciu się problemu bezsenności, a wszystkie wyniki automatycznie zapisuje w aplikacji w formie dziennika.


Nasze smartfony lubią się gubić. Często Zostawiamy je gdzieś na komodzie, w kieszeni kurtki, w torebce... W takich momentach bardzo pomocna będzie funkcja znajdź mój telefon, dzięki której nasz zegarek połączy się ze smartfonem i sprawi, że telefon zacznie wydawać donośne dźwięki, ułatwiając nam jego znalezienie.


Opaska powiadomi nas nie tylko o połączeniach przychodzących, ale także o wiadomościach SMS, MMS, o wiadomościach z portali społecznościowych Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram, Wechat, QQ, czy też przypomni o długim bezruchu. Ach i oczywiście powiadomi nas, że jest już rano i trzeba wstać, bo ma wbudowany smart alarm, który działa również w trybie offline.


W zegarku SmartBand M5 znajdziemy także dedykowaną aplikację FitPro w języku polskim, dzięki której na pewno się zmotywujemy i zdobędziemy wiedzę na temat naszej kondycji i stanu zdrowia oraz poznamy statystyki i porady, które mogą być pomocne w utrzymaniu dobrego zdrowia i samopoczucia.


Co jeszcze ciekawego oferuje nam opaska?


Wersja SmartBand M5 ma nowe, szybsze ładowanie około 2 godzin, z pojemnością baterii litowo-polimerowej 80 mAh. Czas pracy na baterii od 4 do 7 dni w zależności od intensywności użytkowania. Łączy się po Bluetooth-u i jest odporna na zachlapania z certyfikatem IP67.


Za pomocą opaski możemy sterować muzyką, mamy przycisk aparatu i funkcję automatycznego wybudzenia po podniesieniu ręki, a kalendarz ma funkcję przypomnienia.


SmartBand M5 jest uniwersalny, stworzony dla każdego, ma nowoczesny design z możliwością wyboru tarczy zegarka. Koperta wykonana jest z tworzywa sztucznego z gumowym paskiem.


Sprawdźcie koniecznie, jak fajnie go mieć ;)


197 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page