top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Nexeri – producent GSM

Nexeri – ten producent akcesoriów GSM proponuje najlepszą ochronę dla telefonów komórkowych. Najbardziej nowoczesna technologia, którą wykorzystuje marka Nexeri może tylko oznaczać najwyższą jakość oferowanych produktów GSM.Zaciekawienie światem akcesoriów do telefonów komórkowych i przywiązywanie wagi do dbałości o szczegóły sprawiły, że cały nasz zespół wyróżnia się spośród konkurencji.

Marka Nexeri posiada w swojej ofercie prawie niewidoczne, zaledwie 0,2 mm grubości szkło hartowane flexible glass nano. Jest to rodzaj nowoczesnej, elastycznej folii ochronnej najwyższej jakości.

Szkło hartowane 9H od marki Nexeri jest wykonane z niezwykle twardego tworzywa, jednocześnie będąc lekkim i cienkim. Jest odporne na zarysowania, a specjalna unikalna powłoka sprawia, że ekran staje się odporny na zabrudzenia.

Marka Nexeri gwarantuje dodatkowo idealną przezroczystość szkła - 99% przepuszczalności światła gwarantuje idealną jakość obrazu. Szkło hartowane flexible glass nano nie jest wyczuwalne na ekranie telefonu, gwarantując tym samym dobry ślizg palca i wysoki komfort użytkowania.


Marka Nexeri posiada w swojej ofercie również najwyższej jakości etui, pokrowce i kabury, ładowarki do telefonów, saszetki i opaski sportowe oraz zabawki sensoryczne.


A w naszej hurtowniagsm.com znajdziecie jeszcze więcej akcesoriów GSM od różnych producentów GSM i szeroki asortyment gadżetów do smartfonów, zapraszamy!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page