top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Najlepszy kabel USB od Baseus


Producent Baseus to jeden z najbardziej znanych producentów akcesoriów do telefonów, który oferuje wysokiej jakości kable, ładowarki, lampki doświetlające, pokrowce na tablety, laptopy, uchwyty samochodowe, słuchawki, power banki, transmitery, selfie sticki i wiele innych akcesoriów GSM.


Koncepcją marki Baseus jest nie tylko najwyższa jakość oferowanych gadżetów do telefonów, ale też praktyczny i estetyczny design. Dlatego kabel USB 2w1 Typ C z adapterem do ładowania laptopa Lenovo to bardzo mocny kabel o długości 2 m w nylonowym oplocie.

Ten oryginalny kabel pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 480 Mbps (USB 2.0), a także ładowanie baterii w telefonie. Kabel firmy Baseus jest przystosowany do obsługi wielu technologii szybkiego ładowania. Dzięki temu, że potrafi wytrzymać obciążenie do 100 W można ładować nim nawet laptopa Lenovo, pozwala na to wbudowany adapter - przejściówka na prostokątne złącze.


Marka Baseus integruje najnowsze technologie GSM, przyjazne dla środowiska materiały i modny design ze swoimi projektami, potwierdzając unikalny styl „Baseus”.


Kabel USB w nylonowym oplocie od producenta Baseus jest trwały i wytrzymały, ma dodatkowe wzmocnienia na końcach wtyczek, dzięki czemu jest bardziej odporny na uszkodzenia. Jest wyjątkowo odporny na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne i skutecznie chroni wewnętrzną wiązkę przesyłową.

Dodatkowym gadżetem jest dołączona do zestawu taśma na rzep, dzięki której kabel będzie zajmował mniej miejsca.

Specyfikacja


Długość kabla: 2 m

Standard USB: USB 2.0 480 Mbps

Maksymalne obciążenie: do 100 W

Maksymalne natężenie prądu: 5 A

Typ złącza: USB Typ C, Lenovo (prostokątna wtyczka).

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page