top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Mini czytnik kart pamięci od Baseus

Taki czytnik kart pamięci SD + MicroSD ze złączem USB to niezbędna i bardzo przydatna rzecz.Karty SD i TF to dziś najbardziej chyba popularne karty na rynku. Używamy ich nie tylko w smartfonach, ale także tabletach, laptopach, komputerach stacjonarnych, monitorach, aparatach fotograficznych czy kamerach.


Nasz mini czytnik od Baseus ma złącze USB i USB typu C, dzięki czemu jest kompatybilny z telefonami z funkcją OTG i złączem Typ C. Dodatkowym atutem jest fakt, że jest to adapter typu plug-and-play - działa ze wszystkimi systemami operacyjnymi i nie wymaga oprogramowania, sterowników ani zewnętrznego zasilania.


To doskonałe udogodnienie i przy okazji pomoc w rozwinięciu naszego urządzenia o dodatkowe gniazda. To także więcej dla niego pamięci i przestrzeni.


Przyjemna ;) transmisja danych


Przy pomocy czytnika SD transmisja danych będzie samą przyjemnością, bo będzie nie tylko bezpieczna, ale także szybka i płynna – nawet do 5 Gb/s. Od teraz łatwo przywrócimy wolne miejsce na naszym smartfonie, szczególnie, że możemy przy jego pomocy przesyłać zarówno pojedyncze pliki, jak i większą ich liczbę ;)


Podczas bezpiecznego połączenia możemy na przykład swobodnie przesyłać pliki na komputer, łącząc się jednocześnie z Cloud Storage i dokonując tam kopii zapasowej swoich danych, albo dzięki USB-C podłączyć się do urządzenia, na którym obejrzymy filmy czy odtworzymy ulubioną muzykę wprost z karty SD czy TF.


Wysoka jakość i bezpieczeństwo


Czytnik kart pamięci SD + MicroSD ze złączem USB został zbudowany z najwyższej jakości elementów i podzespołów. Wyjątkowa konstrukcja i solidna dwuwarstwowa powłoka zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo.


Czytnik pozytywnie przeszedł mnóstwo testów bezpieczeństwa i może poszczycić się wieloma certyfikatami. Każdy port posiada inteligentny układ sterujący, który wykryje parametry i dostosuje do nich swoją moc.


Użyte podczas produkcji komponenty zapewniają doskonały odczyt i transmisję danych bez ryzyka ich uszkodzenia. Urządzenie nigdy się nie przegrzeje i nie przeładuje.


Diody znajdujące się na mocnej obudowie pozwalają dodatkowo ustalić, czy urządzenie wysyła lub odbiera właśnie dane lub czy jest w stanie spoczynku.


Adapter waży zaledwie kilka gramów i zmieści się w każdej kieszeni. Producent położył spory nacisk na najwyższą jakość wykonania i materiału – czytnik nie rdzewieje i ma wysoką odporność na zarysowania ;)


W skrócie


Marka: Baseus,Model: Lentil - Cabin card readerMateriał: Aluminium + ABSWtyczka: Type-C, USB-AZłącza: SD, TFObsługiwane karty: SD/TFPrędkość odczytu/zapisu: 5Gb/s (standard USB 3.0)Maksymalna pojemność karty: 2 TBKod producenta: CADKQ-B0GNie obsługuje jednocześnie dwóch kart SD / TF.


Z jakimi urządzeniami jest kompatybilny?


Między innymi z: iP Notebook 2016/2017/2018, Huawei Matebook X/X Pro/E, Xiaomi Notebook Air/Pro, Honor Magic, Lenovo Yoga 5 Pro, Dell XPS13/15, Microsoft Surface Book2; OTG USB-Ctelefony: Samsung S10 / S10 Plus / S9 / S9 Plus / S8 / S8 Plus, Google Pixel XL / 2 / 2XL, Google Nexus 5X / Nexus 6P, LG V20 / V30 / G5 / G6, Moto Z, Microsoft Lumia 950 XL / 950, OnePlus 5 / 3T / 3, Huawei P10 / Mate10; OTG USB-C tablety: Samsung Galaxy Tab S3 9.7, Samsung Galaxy Book, Lenovo Tab 4, Asus ZenPad 3S, HP Elite X2, ACER SWITCH ALPHA 12 itd.


6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page