top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Dlaczego potrzebujemy etui do telefonów?

Telefon komórkowy mieści się z reguły bez problemu w naszej dłoni. Ale często też wyślizguje się i niefortunnie upada na podłogę. Ponieważ smartfon jest małą elektroniką, nie jest to ani dla nas ani dla telefonu komfortową sytuacją.


Podczas upadku telefonu mogą oczywiście pojawić się zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne uszkodzenia. Te wewnętrzne, jeśli okażą się poważne, będą wymagały interwencji serwisu. Uszkodzenia zewnętrzne smartfona mogą pojawić się podczas upadku, ale również podczas częstego użytkowania. Będą to stłuczenie ekranu, obtłuczenie boków lub narożników obudowy smartfona, zadrapania, zarysowania i zabrudzenia zarówno szybki, jak i plecków telefonu, uszkodzenie przycisków itp.


Aby zapobiec podobnym uszkodzeniom smartfonów warto zaopatrzyć się w etui na telefon wraz ze szkłem hartowanym lub folią ochronną.


Istnieją bardzo różne formy ochrony telefonów. Znani producenci Samsung, Apple, Xiaomi, Motorola, Huawei, Sony, Nokia, ale też producenci akcesoriów, jak Baseus, Spigen, Jabra, Joyroom, KAKU, Karl Lagerfeld, Mercury GOOSPERY, MSVII i wielu innych oferują swoim Klientom najróżniejsze obudowy i pokrowce do ochrony telefonów.

Jakie pokrowce znajdziemy w sklepach?

Rodzajów etui jest całe mnóstwo. Jako pierwsze przedstawimy silikonowe etui. Jest bardzo popularne i ochroni telefon przed urazami związanymi z upadkiem czy zadrapaniami. Silikon ma to do siebie, że utlenia się i z czasem staje się coraz twardszy, a dzięki temu zapewni trwalszą ochronę plecków i boków telefonu komórkowego.


Tworzywo TPU Thermoplastic polyurethane to kolejny bardzo popularny materiał do produkcji obudów do telefonów komórkowych. TPU ma właściwości pełnego odkształcania pokrowca, dzięki temu, że jest ,,gumowy'' i elastyczny. Możemy je zgnieść czy skręcić, a po chwili wróci do poprzedniej formy. Materiał TPU ochroni telefon przed zarysowaniem, zabrudzeniami, jak również przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Kolejną propozycją producentów akcesoriów GSM jest etui typu hamer. Jest to wzmocniona konstrukcja, wynikająca z połączenia wielu materiałów w celu zabezpieczenia telefonu przed uszkodzeniem. Pokrowce hamer charakteryzują się mocno wypchniętymi ramkami, są dość ,,grube'', ale z pewnością zabezpieczą nasze smartfony lepiej niż sama nakładka silikonowa czy TPU. Pokrowce typu hamer często zabezpieczają nawet wyświetlacz.

Istnieją również pokrowce do smartfonów w formie notesów czy też portfeli – walletów z klapką. Tego typu etui chronią cały telefon, włącznie z ekranem. Są najczęściej zamykane na magnes. Wewnątrz mają kieszonkę na karty, co może być dodatkowym udogodnieniem, a tylna część najczęściej ,,łamie się'' tak, że można z niej zrobić oparcie dla telefonu. Inny rodzaj etui z klapką, to pokrowce z przezroczystą klapką.

Szkło hartowane jest niemniej ważnym akcesorium GSM niezbędnym do ochrony wyświetlacza smartfona. Rodzajów szkieł jest całe mnóstwo. Producenci akcesoriów do telefonów prześcigają się w wyprodukowaniu najcieńszych i jednocześnie najtrwalszych szkieł chroniących ekran.

W naszym sklepie internetowym hurtowniaGSM.com znajdziecie ogromny wybór etui, pokrowców, wsuwek, nakładek – z elastycznych materiałów, jak silikon/guma/TPU, skóry naturalnej, ekologicznej, plastiku – etui twarde, a nawet aluminiowych. U nas znajdziecie popularne etui – nakładki Carbon, Carbon Fiber, Carbon Ring, Diamond Ring, Glitter, Glue Glitter, Jelly Case Mercury, Magnetic 360°, Marble Ring, Slim Case Protect 2mm, Soft Jelly Case, Thunder, a także popularne etui z klapką - Clear View Cover, Dux Ducis Skin Leather, Fancy, Flip Elegance, Flip Magnet, Flip Venus, Nexeri Venus, Magnet Book, Pionowa Slim Rubber.

A na ochronę ekranu mamy super wybór ultracienkich, wytrzymałych hybrydowych szkieł hartowanych na cały ekran, dopasowanych do różnych typów telefonów, na ochronę aparatów, folie ochronne i całe mnóstwo akcesoriów GSM. Zajrzyjcie koniecznie ;)

73 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page