top of page
logo_dux.jpg

Dux Ducis

Technology

Dux Ducis Technology Co. Ltd to dynamicznie rozwijająca się marka oferująca szeroki wachlarz akcesoriów GSM.  

 

W swojej ofercie posiada pokrowce do urządzeń mobilnych oraz przewody do transmisji danych i ładowania urządzeń.

 

Produkty Dux Ducis dedykowane są Klientom ceniącym estetykę wykonania. Producent słynie z wykorzystywania najlepszej jakości, wyselekcjonowanych i odpornych materiałów.

Etui, pokrowce, kabury, futerały

Dux Ducis rozwijając swoje produkty, koncentruje się na połączeniu designu z innowacyjnością, prostotą i perfekcją. W ofercie znajdziesz bestsellerowe, eleganckie i praktyczne modele etui do telefonów i tabletów. Produkty Dux Ducis to połączenie funkcjonalności z doskonałą prezencją.

skuteczna ochrona przed lekkimi wstrząsami i unikalny wygląd

swobodny dostęp do interfejsów, dzięki precyzyjnie wykonanym wycięciom

wygoda użytkowania - modele „typu portfel”, z kieszonką na kartę bankomatową, kartę płatniczą czy dowód tożsamości

Anchor 1

Ponad 20 letnie

doświadczenie

 

Dux Ducis może poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku telefonii komórkowej. Stworzył globalną sieć sprzedaży obejmującą ponad 30 krajów w Chinach, Ameryce Północnej, Europie, Azji Południowo-Wschodniej oraz na Bliskim Wschodzie. Firma przebojem zdobywa nowe rynki. Siedziba Dux Ducis zlokalizowana jest w mieście Shenzhen z dwoma ośrodkami wspierającymi produkcję w obszarach Dongguan i Guangzhou.

Filozofia


Filozofia Dux Ducis opiera się na indywidualnym podejściu do Klienta oraz potrzebie zapewnienia rozwiązań uprzyjemniających i ułatwiających życie. Celem firmy jest tworzenie produktów funkcjonalnych i praktycznych.

 

Podczas opracowywania oraz testowania każdego produktu, członkowie zespołu Dux Ducis głęboko koncentrują się na finalnym efekcie. Dobry produkt to taki, który daje satysfakcję z codziennego użytkowania. Zespół Dux Ducis doskonale, o tym wie. Każdego dnia projektanci i technologowie skupiają się na dostarczeniu skutecznych rozwiązań. Celem jest przygotowanie produktu, którego użytkowanie zapewni wyjątkowe wrażenia estetyczne i funkcjonalne.

etui_2_card_holder.jpg

Kable, ładowarki, przejściówki

Dux Ducis oferuje nowoczesne akcesoria GSM kompatybilne z najnowszymi modelami smartfonów, wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne.

W ofercie znajdziesz bogaty wybór akcesoriów do telefonów komórkowych.

materiały są starannie selekcjonowane przez doświadczony zespół technologów i projektantów

materiały wykorzystywane do produkcji akcesoriów są wcześniej poddawane testom na wytrzymałość

gwarancja pracy spełniającej specyfikację producenta

Anchor 3

Satysfakcja

z użytkowania

Oryginalność, elegancja oraz funkcjonalność. Dux Ducis ze znamienitą starannością przygotowuje dla Klientów wyjątkowe akcesoria GSM.

precyzyjne wykonanie umożliwiające komfortowe

i swobodne użytkowanie

propozycja dla osób ceniących oryginalność i trwałość

design inspirowany najnowszymi trendami

Anchor 2

Z pasji do technologii

 

Zespół Dux Ducis składa się z doświadczonych specjalistów, którzy pasjonują się poszerzaniem wiedzy dotyczącej innowacji i skutecznych rozwiązań technologicznych, ułatwiających życie.

 

W codziennej pracy członkowie zespołu Dux Ducis kierują się zasadą „Quality Focus, Client First”. Wiedza technologiczna, najwyższa jakość oraz indywidualne podejście do Klienta to nadrzędne zasady firmy.

 

Niepodważalnym atutem przedsiębiorstwa jest zespół składający się z kreatywnych osób, które nieustannie kierują się potrzebą dążenia do uzyskania perfekcji w produkcji najlepszych wyrobów.

etui_2_card_holder.jpg

Materiały

 

Wytrzymałość wyrobów jest konsekwencją inwestycji w najlepsze materiały wykorzystywane do produkcji akcesoriów GSM. Tkaniny i tworzywa muszą spełniać kryteria skrupulatnie określone przez specjalistów Dux Ducis. Połączenie trwałych i nowoczesnych materiałów, takich jak poliwęglan oraz skóra ekologiczna gwarantuje odporność na zarysowania, wstrząsy i lekkie uderzenia.

 

Nasza Hurtownia GSM jest oficjalnym dystrybutorem produktów Dux Ducis.

zobacz ofertę Dux Ducis

na hurtowniagsm.com

lub zapytaj naszych 

doradców handlowych

42 300 11 11

sklep@hurtowniagsm.com

happy_01.png
bottom of page