top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Zestaw słuchawkowy Bluetooth – jak to działa?

Słuchawka Bluetooth jest fajną alternatywą na rozmowę telefoniczną bez angażowania rąk. Słuchawki przewodowe z kabelkiem, który plątałby się wciąż wokoło byłyby z pewnością bardzo kłopotliwe. Dlatego zestaw słuchawkowy Bluetooth jest doskonałym rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy mają zajęte ręce.


Dziś zestawy słuchawkowe Bluetooth nie są drogie i można je łatwo kupić już za kilkadziesiąt złotych, np. w naszym sklepie internetowym hurtowniagsm.com. Poniżej polecimy Wam jeden z dobrych zestawów słuchawkowych.


Jak to działa?


Bluetooth to technologia przesyłu danych, która wykorzystuje promieniowanie elektromagnetyczne.


Najlepsze zastosowanie słuchawka Bluetooth ma podczas połączenia telefonicznego. Umożliwi nam wygodną rozmowę, ale możemy ją również wykorzystać do słuchania muzyki. Ciekawostką może być fakt, że takiej słuchawki nie możemy wykorzystać do słuchania radia z telefonu, gdyż przewód w zwykłych słuchawkach, w których możemy słuchać radia, działa jak antena i dzięki niemu możemy odbierać radio.


Zestawy słuchawkowe Bluetooth zasilane są dzięki wbudowanemu akumulatorowi, który z reguły pozwala na kilka godzin rozmów lub na kilkanaście dni pracy w trybie czuwania.


Jeśli chcemy wykorzystywać słuchawki Bluetooth do słuchania muzyki warto zakupić zestaw stereo (dostępne są również urządzenia monofoniczne (jednosłuchawkowe) – wykorzystywane raczej do rozmów telefonicznych).


Niektóre ze słuchawek Bluetooth wyposażone są w wyświetlacze, każda ma przycisk do odbierania i kończenia połączeń, regulacji dzwięku, ponownego wybierania numeru czy sterowania odtwarzaczem. Z pewnością natomiast mają specjalną budowę umożliwiającą stabilnie przymocować słuchawkę w uchu oraz wymienne, różnego rozmiaru żelowe końcówki do ucha.


Polecamy Bluetooth 5.0 Kakusiga Business Headset

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth 5.0 Kakusiga Business Headset (KSC-593) to słuchawka Bluetooth wyposażona w funkcję Multipoint, która umożliwia podłączenie dwóch telefonów jednocześnie. Ma wysokiej jakości głośnik i mikrofon z redukcją szumów. Słuchawka jest bardzo lekka i wygodna.Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page