top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Wrzuć swój telefon, drobiazgi i bidon

Bieganie, jazda na rowerze, siłownia, spacerek, plażowanie – gdziekolwiek chcesz, zabierz ze sobą ten pas / nerkę sportową na telefon, bidon i inne drobiazgi.


Czy wiecie, że prawie 40% Polaków wybrało jazdę na rowerze jako ulubioną dyscyplinę sportową? Jesteśmy dumni ;)Ten pas / nerka / saszetka przyda się na każdą sportową okazję i nie tylko. Dzięki niemu wszystkie niezbędne akcesoria, jak telefon, słuchawki, powerbank, chusteczki higieniczne, pieniążki, karty czy wodę w bidonie znajdziesz pod ręką.


Pas jest bardzo funkcjonalny i wygodny, nie przesuwa się, dobrze przylega do ciała, wykonany jest z wygodnych, nie obcierających materiałów. Ma regulowaną długość, można więc go swobodnie dopasować do swojej talii. Wykonany jest z wodoodpornego materiału i ma mocne zapięcie na klamry zaciskowe.


Na pas składają się duża, główna kieszeń na zamek, która pomieści nie tylko duży smartfon, ale także portfel, dokumenty czy inne akcesoria, kieszeń z elastycznej siateczki na bidon, małą butelkę wody czy batonik, w kieszeni dodatkowo wszyty elastyczny pas do przytrzymania bidonu/butelki i dodatkową kieszeń na zamek na przykład na klucze.


Odblaskowe elementy na saszetce zwiększają bezpieczeństwo i poprawią widoczność osoby poruszającej się po zmroku.


Wbudowany otwór na kabel od słuchawek ułatwia korzystanie z podłączonych do telefonu słuchawek i pozwala na trenowanie przy ulubionej muzyce lub podcastach.


Specyfikacja techniczna:


Szerokość głównej kieszeni: 21cm

Wysokość głównej kieszeni: 10cm

Szerokość z bocznymi kieszeniami: 40cm

Całkowita długość paska: od 77cm do 96cm

Odblaskowa naszywka

Główna kieszeń z otworem na kabel od słuchawek

Kieszeń na bidon lub butelkę wody

Kieszeń na klucze

Dostępne kolory: Czarny, Niebieski, Różowy


Polecamy serdecznie ;)


9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page