top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Ten gimbal to super prezent na Święta

Zaktualizowano: 15 gru 2020

Nie ma potrzeby martwić się o nieostre ujęcia zdjęć czy filmów ze Świąt 2020. Jeszcze zdążycie zaopatrzyć się w nasz lekki i wygodny gimbal Bluetooth - kijek Selfie Stick i tripod zarazem od firmy Baseus.


Takie akcesorium do telefonu to będzie doskonały prezent pod choinkę. Odpowiedni dla wszystkich, którzy posiadają smarfony najróżniejszych marek, jak na przykład Samsung, Apple, Huawei, LG, Motorola, Nokia, Sony, Xiaomi. Jedynym warunkiem jest, aby telefon nie przekraczał wymiarami 8 cm.


Nasz gimbal od Baseus jest bardzo praktyczny, bo to urządzenie 2w1 - selfie stick - kij ze statywem i pilotem Bluetooth. Pozwoli na łatwe wykonanie zdjęcia czy filmiku z innej i dalszej perspektywy, a także pozwoli na zrobienie zdjęcia ze statywu, które łatwo wykonamy za pomocą pilota z komunikacją bezprzewodową. Tworzenie ciekawych kompozycji umożliwi też obrotowy uchwyt o zasięgu 360 stopni.


Kij do selfie jest lekki, a po złożeniu naprawdę niewielki. Bez problemu zmieści się w torebce czy plecaku. Bateria w pilocie pozwoli wykonać aż 5000 zdjęć. Ten selfie stick i tripod to rewelacyjne akcesorium dla każdego amatora smartfonowej fotografii.


Jest lekki, ale mocny. Bezpieczny chwyt nie pozwoli wyśliznąć się smartfonowi, a nóżki statywu mają antypoślizgowe wykończenie, zapewniając dodatkową stabilność.

Zdejmowany przycisk Bluetooth to pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego w przeciągu jednej chwili zrobimy zdjęcie z oddali. Zasięg połączenia wynosi 5m.


I aby korzystać z tego fajnego pilota na odległość nie będzie potrzebne żadne 5g, 4g, 3g czy umts, lte, wifi, wimax, sieci komórkowe GSM, internet... ;)

Także nie bądź taki roztrzęsiony na Święta ;). Bo wszystkie filmiki nakręcisz stabilnie z naszym aluminiowym selfie stickiem - kijem ze statywem i pilotem Bluetooth do wykonywania zdjęć na odległość. Polecamy się na Święta i nie tylko ;)


Specyfikacja techniczna:

Fully Folding

Materiał: stop aluminium

Pojemność baterii w pilocie: 50 mAh

Czas ładowania: 1,5 h

Zasięg łącza Bluetooth: 5 m

Maksymalna długość po rozłożeniu: 690 mm

Długość po złożeniu: 198 mm

Ustawienie telefonu w pionie i poziomie

Waga: 209 g

Kompatybilny z: telefonem komórkowym o szerokości max 80mm

Zgodny z systemem: Android 4.4.0 powyżej lub iOS 9.2 powyżej

Kolor: Czarny i srebrny9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page