top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Takie słuchawki to skarb ;)

Bezprzewodowe słuchawki nauszne P47 Bluetooth są składane i mają mikrofon - to multi-funkcjonalny skarb. Łączą w sobie wiele nowoczesnych technologii - Bluetooth, czytnik kart MP3, radio FM i oczywiście możliwość odbierania połączeń telefonicznych. Są nowoczesne i mają modny design do wyboru w różnych kolorach ;)Są bardzo wygodne dla osób aktywnych, bo są bezprzewodowe, co z pewnością ułatwia swobodę w poruszaniu się podczas joggingu, spaceru, jazdy na rowerze, czy ćwiczeń na świeżym powietrzu i nie tylko.


Słuchawki składane P47 gwarantują bardzo wysoką jakość dźwięku. Producent zadbał o redukcję szumów, dzięki czemu możemy oddać się ulubionej muzyce o krystalicznie czystym brzmieniu.


Warto mieć takie słuchawki wśród swoich akcesoriów GSM. Są kompatybilne zarówno z IOS, Android, jak i PC. Z łatwością łączą się z urządzeniami mobilnymi, telefonami, komputerami, laptopami, konsolami do gier itp.


Możemy przez nie prowadzić rozmowy telefoniczne, jak i poprzez komunikatory, jak Skype, Messenger, czy WhatsApp, słuchać muzyki nie tylko z MP3, ale też z radia, czy też słuchać audiobooków z karty micro SD.


Na obudowie znajdziemy przyciski do łatwej obsługi, jak regulowanie głośności, sterowanie przełączaniem utworów, pauzowanie, odbieranie i odrzucanie połączeń przychodzących, a nawet wybieranie ostatniego numeru. Gorąco polecamy ;)SPECYFIKACJA TECHNICZNA:


Technologia Bluetooth v4.2+EDR - bezprzewodowe połączenie z telefonem, smartfonem, komputerem itp.

Wbudowany mikrofon

Zasięg: 10 metrów

Regulacja głośności

Sygnalizujące diody LED

Wysoka jakość dźwięku

Możliwość odbierania i kończenia połączeń

Wbudowany akumulator ładowany za pomocą kabla USB

Czas ładowania: 2 godziny

Włącznik On/Off

Słuchanie muzyki do 6 godzin

Czas spoczynku do 18 godzin

Wbudowany czytnik kart micro SD

Wejście jack (kabel w zestawie)

Wysoka jakość dźwięku12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page