top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Taka błyszcząca ochrona Twojego telefonu ;)


A w naszej hurtowniagsm.com mamy mnóstwo nowości a dziś polecamy piękne etui glue glitter - elastyczny, super cienki pokrowiec na telefon.


Jeśli lubicie takie błyskotki, to będzie najlepszy wybór ;) Etui chroni telefon w 100% - jest odporne na ścieranie czy skręcanie, wykonane z wysokiej jakości tworzywa TPU, dzięki czemu nie pęka.

Pokrowiec glue glitter doskonale amortyzuje upadek telefonu. Gdyby coś takiego przydarzyło się Twojemu smartfonowi, pokrowiec ochroni go przed zarysowaniami. Jednocześnie pasuje idealnie, perfekcyjnie przylega i nie odstaje.


Glue glitter to przezroczyste etui, a brokat i cekiny widoczne pod cienkim, transparentnym pokryciem warstwy TPU błyszczą się i nadają blasku urządzeniu. Mieniące się elementy są nieruchome, nie jest to etui przelewane.


Warto zapewnić taką ochronę dla swojego smartfona. To etui jest cieniutkie i praktycznie nie powiększa urządzenia. Zachowamy więc oryginalny kształt i wielkość naszego telefonu, co z pewnością jest bardzo ważne.


A wycięcia na porty, kamery, mikrofon czy głośnik wykonano za pomocą dokładnego lasera. Dzięki temu w pokrowcu nie znajdziemy żadnych niedoskonałości.


Polecamy gorąco etui glue glitter o wyjątkowo lekkiej i wytrzymałej konstrukcji. Pamiętajcie, że elastyczność etui pozwala na łatwy montaż i demontaż, dzięki czemu nie uszkodzimy naszego telefonu. Nic prostszego!


Zaglądajcie do naszego działu nowości. Tam znajdziecie codzienną porcję nowoczesnych i niezbędnych akcesoriów GSM do waszych telefonów i innych urządzeń przenośnych.


15 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page