top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Super kijek do robienia zdjęć ;)

No i mamy to! Gimbal Selfie Stick marki Baseus to teleskopowy rozsuwany kijek do selfie i zarazem statyw z pilotem Bluetooth. Naprawdę fajny gadżet.


Stabilny chwytUchwyt wykonano w technologii antywstrząsowej, dzięki czemu umożliwia stabilizację obrazu w jednej osi. Tak więc zdjęcia w ruchu nie są już problematyczne. Również telefon umocowany w uchwycie nie wysunie się i jest bezpieczny i stabilny. To zasługa konstrukcji i potrójnego łączenia.


Teraz przyjemność z robienia zdjęć naszym smartfonem będzie jeszcze mocniejsza. Dynamiczne zdjęcia nie będą już stanowiły wyzwania.


To super wygodne rozwiązanie, szczególnie podczas beztroskiego, wakacyjnego podróżowania, ale także w pracy, na przykład przy przygotowywaniu zdjęć produktowych. Dzięki temu rozwiązaniu zachowamy wysoką jakość wykonywanego zdjęcia bez najdrobniejszego poruszenia.


Pilot Bluetooth


Tripod Bluetooth to kijek do robienia zdjęć, który pozwala obsługiwać aparat w telefonie za pośrednictwem pilota Bluetooth. Niepotrzebne są tu żadne aplikacje ;)


Pilot ma przyjazny interfejs z czterema przyciskami włączanie/wyłączanie, przybliżanie, oddalanie i robienie zdjęć/nagrywanie video, które łatwo można obsłużyć jednym palcem.

Zasięg działania pilota to maksymalnie 10 m.


Kijek do robienia selfie


Ten selfie stick można wysunąć aż do długości 72 cm, dzięki czemu uzyskamy fajne zdjęcia z dużej odległości. Teleskopowy chwyt pozwala bezpiecznie trzymać telefon na miejscu. Nie musisz martwić się o swój telefon. Dzięki takiemu oddaleniu zarówno twarze, jak i sylwetki będą dobrze widoczne na zdjęciach i zachowają prawidłowe proporcje.


Fajnym dodatkiem jest uchwyt z możliwością ustawiania telefonu pod kątem 90 stopni. Służą do tego przyciski na obudowie selfie sticka. Możemy więc dowolnie kreować nasze zdjęcia i uzyskać oryginalne ujęcia.


Producent zaoferował nam tu także opcję zoom, dzięki której zrobimy jeszcze fajniejsze zdjęcia.


Wytrzymały, mały i lekki składak


Dodatkowym atutem jest lekkość konstrukcji i możliwość łatwego jego złożenia. Wykonany jest z trwałego materiału, telefon blokujemy przy pomocy praktycznego pokrętła. Urządzenie ma też wbudowane silikonowe, antypoślizgowe elementy, dzięki którym telefon się nie ślizga i nie zostanie zarysowany.


Po pełnym naładowaniu możemy go obsługiwać zdalnie nawet do 8 godzin, w opcji kija - do 3 godzin.


Specyfikacja techniczna:


Marka: Baseus

Materiał: stop aluminium + ABS + PC

Waga: około 235 gramów

Rozmiar: 72 cm (maksymalny) i 20,5 cm (złożony)

Bateria: polimerowo-litowa o pojemności 450mAh/3,7V/1,665Wh (gimbal) oraz 65mAh/3,7V/0.24Wh (pilot)

Czas ładowania: 15 minut (pilot) oraz 30 minut (gimbal, z ładowarką 10W)

Czas pracy: 3 godziny (gimbal) oraz 8 godzin (pilot)

Połączenie bluetooth: 4,2

Napięcie: 5V

W zestawie znajduje się krótki kabel USB z dwiema końcówkami micro USB do ładowania uchwytu i pilota

Gimbal jednoosiowy niweluje wstrząsy.6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page