top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Smartwatch dziecięcy z GPS i możliwością połączeń

Ten elektroniczny zegarek smartwatch dziecięcy z lokalizatorem GPS i LBS/WiFi Q12 to wspaniały prezent Mikołajkowy lub Świąteczny dla naszego dziecka. Smartwatch to nowoczesne urządzenie zwiększające bezpieczeństwo naszych dzieci. Wykonano go niezwykle starannie, ma modny design i jest lekki.GPS

Zegarek jest bardzo inteligentny i pomaga rodzicom lub opiekunom w ustaleniu miejsca przebywania dziecka. Ma wbudowany moduł GPS, dzięki czemu działa niezawodnie na całym świecie i łatwo i szybko zlokalizujemy dziecko, a ze swoimi dodatkowymi funkcjami smartwatch zapewnia bezpieczeństwo dziecku. Ponieważ system lokalizacji GPS potrzebuje zwykle od 1 do 3 minut i zdarza się, że nie działa w budynkach lub ich pobliżu, producent wprowadził również drugi lokalizator LBS.

Lokalizator LBS/WiFi


Smartwatch wyposażono w lokalizator LBS/WiFi, co jeszcze bardziej usprawnia możliwość odnalezienia dziecka. Wskazuje on lokalizację dziecka z dokładnością nawet do kilkunastu metrów przy pełnym zasięgu i kilkunastu czy kilkudziesięciu metrów przy mniejszym zasięgu, nawet w miejscach poza zasięgiem satelit GPS i przyspiesza czas lokalizowania do kilku sekund. Sygnał obsługiwany jest poprzez naziemne nadajniki sieci komórkowych BTS i WiFi, dzięki czemu lokalizacja ma charakter wielokanałowy i jest najsprawniejsza.

System lokalizacji LBS polega na łączeniu się urządzenia z najbliższymi odbiornikami operatorów sieci, dlatego mamy możliwość lokalizacji zegarka w budynkach czy nawet piwnicach.


System LBS/GSM zużywa znacznie mniej prądu, niż tradycyjny GPS, zapewniając dłuższy czas pracy baterii.


Strefy bezpieczeństwa i inne udogodnienia

Jeśli tylko chcemy, możemy wskazać na smartwatchu strefy bezpieczne i niebezpieczne. Możemy określić w jakich strefach dziecko powinno przebywać w określonych godzinach i dniach tygodnia. W przypadku opuszczenia bezpiecznej strefy lub innego ruchu dziecka określonego w ramach naszych stref, otrzymamy powiadomienie.


Zegarek pozwala nam również obserwować i sprawdzać położenie zegarka do 3 miesięcy wstecz.

Dla zaniepokojonych rodziców czy opiekunów, na przykład w momencie opuszczenia przez dziecko bezpiecznej strefy, istnieje również udogodnienie nazwane monitoringiem głosu. Opcja umożliwia bez wiedzy dziecka podsłuchanie otoczenia.

Jeżeli dziecko czuje się zagrożone, może użyć szybkiego guzika SOS. Uruchomienie tej opcji spowoduje wysłanie SMS z wiadomością o alarmie.

Ale to nie wszystko – połączenia telefoniczne!

Przycisk szybkiego wybierania numeru telefonu oraz dwustronna komunikacja głosowa to pewność, że dziecko skontaktuje się z rodzicem, gdy tylko będzie potrzebowało jego pomocy.


Smartwatch umożliwia połączenie z 10 numerami wprowadzonymi do książki telefonicznej bez konieczności posiadania przez niego smartfona ;) W tym celu w zegarku trzeba zainstalować kartę microSIM.


Aplikacja Se Tracker

Darmową i bardzo intuicyjną aplikację Se Tracker można znaleźć w sklepie Google Play oraz AppStore. Wystarczy pobrać aplikację lub zeskanować kod QR z pudełka albo zegarka aby aktywować zegarek i korzystać z jego funkcji.

Należy również pamiętać o zainstalowaniu karty microSIM w zegarku, pamiętając, aby karta miała dostęp do internetu, dzięki czemu będzie można wykonywać połączenia wychodzące.

Ładowanie

Smartwatch możemy ładować wyłącznie prądem o natężeniu 0,5-1A , np. z komputera lub laptopa, korzystając z załączonego do urządzenia kabelka. Naładowanie smartwatcha prądem o wyższym natężeniu groziłoby trwałym uszkodzeniem urządzenia. Nie należy też ładować zegarka innymi ładowarkami.


Podsumowanie - funkcje zegarka:

- przycisk SOS do natychmiastowego kontaktu z rodzicem (w momencie zagrożenia dziecka)

- możliwość wykonywania połączeń telefonicznych

- możliwość odtworzenia trasy dziecka i monitorowania lokalizacji dziecka w czasie rzeczywistym

- dotykowy ekran

- wyznaczanie strefy bezpieczeństwa dziecka (w wypadku przekroczenia strefy - natychmiastowe powiadomienie rodzica)

- nasłuch - monitoring głosu

- budzik

- kamera z możliwością podglądu dziecka z poziomu aplikacji

- aparat

- kontakt z dzieckiem poprzez wiadomości głosowe i tekstowe

- książka telefoniczna (10 numerów)

- gra matematyczna

- system nagród w postaci serduszek przyznawanych przez rodzica

- powiadomienie o niskiej baterii

- zegar cyfrowy

- możliwość zdalnego zablokowania korzystania z zegarka (np.w czasie lekcji)

Specyfikacja:

Procesor: UNISOC RDA8955

Wyświetlacz: AMOLED

Slot kart SIM: microSIM

Przekątna wyświetlacza: 1,44"

Rozdzielczość: 320x240 mpx

Bateria: 400mAh

Odporność na wodę i kurz: IP67

Aplikacja: SE TRACKER (w języku polskim)

Lokalizacja: GPS, LBS

Czas czuwania: 48 godzin

Wbudowany mikrofon, głośnik

Kompatybilność (aplikacja): Android, iOS

Kod produktu: 31G4

Zegarki dla dzieciaków możecie kupić tu:


13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page