top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Podpowiadamy jak szybko naładować telefon

Jeśli korzystamy ze smartfona ze wzmożoną częstotliwością, jego bateria nie wytrzyma całego dnia. Na pewno będziemy musieli go podładować w ciągu dnia lub podłączyć już wczesnym wieczorem do ładowarki na dłużej.Co więc zrobić, aby nasz telefon komórkowy naładował się szybko i sprawnie? Z pewnością każdy zauważył, że w momencie, gdy telefon jest wyłączony, ładuje się szybciej. Będąc wyłączonym, podczas uzupełniania baterii, telefon nie będzie pobierał żadnych aktualizacji, dzięki czemu sprawnie się naładuje.

Po drugie, jeśli nie możemy wyłączyć telefonu, odłączmy się od sieci, która bardzo obciąża telefon. Np. ładujmy smartfona przy włączonym trybie samolotowym. Nie wszyscy pewnie wiedzą, że im trudniej uzyskać mocny sygnał sieciowy, tym ładowanie telefonu trwa dłużej - sygnał pochłania energię podczas ładowania. Ładowanie smartfona powinno potrwać do 25 procent krócej w trybie samolotowym.


Gniazdo ścienne to kolejny pomysł na szybsze naładowanie telefonu. Ładując go przez USB z komputera potrwałoby to o wiele dłużej.

Powerbank z kolei pomoże naładować telefon w warunkach pozadomowych z pełną mocą – zupełnie jak przy pomocy gniazdka ściennego. Warto z niego korzystać w terenie ;)


O nawet 50% wolniejsze są ładowarki bezprzewodowe. Przesyłanie energii przez kabel jest bardziej wydajne niż przez zwykły kontakt. Jeśli chcemy więc naładować swój telefon szybko, unikajmy korzystania z ładowarek indukcyjnych.

Z pewnością ważne jest, aby korzystać z oryginalnych kabli i ładowarek. Te podrabiane wykonane są z gorszej jakości materiałów i co za tym idzie, będą gorzej i wolniej ładować nasze smartfony.


Co jeszcze możemy zrobić, aby usprawnić ładowanie telefonów komórkowych w świecie GSM? Możemy jeszcze zdjąć obudowę telefonu. Cały proces ładowania przebiega dużo wydajniej, gdy akumulator jest zimny.

A po oryginalne ładowarki przewodowe i bezprzewodowe, powerbanki różnej mocy, ładowarki samochodowe, kable, kabelki, profesjonalne uchwyty, słuchawki, adaptery, karty pamięci, pokrowce, etui, szkła ochronne i wiele innych akcesoriów GSM zapraszamy do naszego sklepu internetowwego na www.hurtowniagsm.com.

15 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page