top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Po co nam szkło na aparat?

Większość z nas dba o ochronę swojego telefonu. Kupujemy pokrowce, folie i szkła ochronne na ekran, plecy i boki telefonu. Mają one za zadanie chronić telefon podczas upadku przed zadrapaniami i pęknięciami obudowy czy ekranu.


Ale nie przywiązujemy zazwyczaj wagi do ochrony obiektywu aparatu. A powinniśmy.Z reguły etui na telefony mają wycięte otwory na obiektywy i przyciski, abyśmy mieli do nich swobodny dostęp, odsłaniając jednocześnie wrażliwe miejsce, jakim jest oczywiście obiektyw aparatu.


Odsłonięty aparat narażony jest nie tylko na zabrudzenie, ale także na zadrapania czy stłuczenie. Dlatego należy pamiętać o ochronie obiektywu aparatu smartfona.


W naszej hurtowni dostępne są szkła na aparaty przeznaczone dla różnych rodzajów smartfonów. Dzięki takiej ochronie, zadbamy o dłuższe życie obiektywu.


Wybór szkieł lub folii ochronnych jest spory. Istnieją szkiełka grubsze i cieńsze, różniące się stopniem odporności na uszkodzenia. Z pewnością warto zadbać o najlepszą ochronę aparatu, dlatego warto zdecydować się na produkty najwyższej jakości, które będąc na przykład najcieńszymi szkłami, zapewnią doskonałą i skuteczną ochronę.


Producenci zadbali o naszą wygodę i estetykę. Szkła są elastyczne o wzmocnionej strukturze, najczęściej pokryte powłoką ceramiczną, nie pękają, a niewielka grubość pozostaje niemal niewyczuwalna na powierzchni obiektywu.


Szkło ochronne na aparat jest bardziej wytrzymałe w porównaniu do folii, cechuje je wysoka twardość, a co za tym idzie większa ochrona, na przykład w przypadku noszenia telefonu w kieszeni czy w torebce wraz z kluczami.


Pamiętajmy, aby szkła pochodziły od sprawdzonych producentów. Takie sprawdzone szkła nie będą zniekształcać obrazu i zmieniać kolorów.


Przy zakupie etui warto więc zaopatrzyć się również w szkło lub folię ochronną dla aparatu. Pamiętajmy o tym ;)


9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page