top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Niezbędne akcesoria do smartfonów

Smartfon to urządzenie bez którego trudno byłoby nam się już obyć. Przyzwyczailiśmy się do udogodnień, jakie oferuje nam telefon komórkowy. Mamy już dostęp do naprawdę zaawansowanych technologii, do sieci 5g, 4g, 3g, do najnowocześniejszej generacji internetu lte, wifi, systemów wimax, umts... Dziś telefon komórkowy służy już nie tylko do rozmów telefonicznych w sieci GSM i wysyłania SMS-ów.Smartfon to narzędzie, z którego korzystamy niemal co chwilę w celu przeglądania Internetu, mediów społecznościowych, słuchania muzyki, fotografowania, sprawdzania wiadomości e-mail, uczenia się lub rozrywki - korzystając z najróżniejszych aplikacji, nawigacji, płacenia za zakupy itd.


Akcesoria telefoniczne to najróżniejsze gadżety ułatwiające pracę smartfonom – do kupienia w naszym sklepie internetowym hurtowniaGSM.com. Akcesoria GSM są różne i pomagają w lepszej pracy smartfona, ulepszają jego moc, dźwięk, chronią go, pomagają w najróżniejszych sytuacjach, np. w podróży, podczas uprawiania sportu, w pracy, na spacerze, w domu.

Dziś wśród akcesoriów GSM wyróżnimy różne rodzaje ładowarek do telefonów komórkowych od najróżniejszych, znanych producentów, takich jak Baseus, Dux Ducis, Mercury Goospery, Nexeri, Spigen, Hoco itp.

Ładowarka sieciowa


Ładowarka to oczywiście akcesorium GSM niezbędne do naładowania baterii telefonu komórkowego. Zazwyczaj dołączana jest w opakowaniu wraz z nowym telefonem. Bez niej nasz smartfon po prostu nie zadziała, a aby ją podłączyć musimy mieć dostęp do gniazdka prądowego.


Ładowarka bezprzewodowa


To fajny gadżet GSM, dzięki któremu naładujemy nasz telefon w sposób łatwy i przyjemny bez konieczności posiadania dostępu do prądu. Jednak ładowarki tego typu mają ograniczoną moc i trzeba je finalnie od czasu do czasu naładować. Z pewnością są wygodne w podróży.


Ładowarka samochodowa


W naszym sklepie internetowym hurtowniagsm.com dostępne są i te ładowarki dla konkretnych marek telefonów i te uniwersalne. Takie akcesorium do telefonu komórkowego to wielka wygoda podczas podróży samochodem. Ładowarkę samochodową można podłączyć wprost do gniazda zapalniczki i ładować dowolne urządzenie podczas jazdy. Jeśli chcemy posłuchać muzyki z MP3 warto zakupić ładowarkę z transmiterem FM Bluetooth.


Power bank

Taka bateria to cudowny gadżet do telefonu, zapewniający ładowanie telefonu komórkowego z dala od dostępu do prądu. Takie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w podróży. Power banki to przenośne źródła asilania, można je nazac akumulatorkami. Producenci power banków oferują najróżniejsze urządzenia do zasilania telefonów komórkowych - mają różną moc, różną pojemność i są najczęściej zaprojektowane tak, aby były łatwo dostępne, np. jako breloczek.


A o kablach, pokrowcach etui, szkłach i foliach ochronnych, uchwytach magnetycznych oraz innych akcesoriach do telefonów opowiemy oczywiście w kolejnych artykułach.

Pamiętajcie, że nasz sklep internetowy oferuje ogromny wybór akcesoriów GSM do smartfonów, w tym także baterie i akumulatory - i nie tylko. Zaglądajcie na www.hurtowniagsm.com, zapraszamy.12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page