top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Na wycieczkę rowerem z uchwytem do smartfona

Dla tych, którym byłoby zbyt nudno w konfrontacji z samą tylko naturą polecamy uchwyty rowerowe dla smartfonów. I nie tylko ;)


Dzięki takiemu uchwytowi, wycieczka rowerem będzie samą przyjemnością. Dzisiejsze czasy pozwalają nam czuć się odrobinę bezpieczniej, bo na wyprawach rowerowych możemy mieć przy sobie telefon komórkowy z siecią.

Mając uchwyt rowerowy nie będą nam obce pośród łąk i pól czy lasów - nawigacja, mapa, informacje na temat pokonywanego obszaru, wszystko na temat miejsca docelowego, zdjęcia, porady, adresy i telefony kontaktowe, jeśli byłyby potrzebne, pomoc serwisowa, czy po prostu radio, albo muzyka, albo możliwość mobilnego połączenia się z najbliższymi... Ach!


Możliwości jest mnóstwo. Uchwyty rowerowe są różne, ale te, które znajdziecie w naszej hurtowniagsm.com zostały wykonane z trwałych i solidnych materiałów. Każdy z nich można mocno osadzić na ramie kierownicy.


W tych uchwytach, w których mamy wbudowane futerały - są one najczęściej wodoszczelne, chronią telefon przed takimi czynnikami zewnętrznymi jak brud, kurz czy woda.


Taki uchwyt rowerowy obraca się o 360 stopni i jest łatwy w montażu na kierownicy. Niektóre uchwyty mają regulowane chwytki, dzięki czemu są uniwersalne nie tylko dla umocowania większości smartfonów, ale również nawigacji czy innych podobnych urządzeń.


Uchwyty rowerowe są funkcjonalne i bezpieczne. Wykończenia z mocnych materiałów, jak na przykład silikon zapewniają mocny, stabilny chwyt każdego urządzenia, dzięki czemu smartfon nie wyślizgnie się z uchwytu.


Są idealne na wycieczki rowerowe! Świetnie sprawdzą się jako prezent bądź przydatny gadżet u fanów jednośladów.


I uwaga, niektóre uchwyty można stosować nie tylko na rowerze, ale także na hulajnogach elektrycznych oraz niektórych motorach i skuterach.


Sezon rowerowy już trwa, koniecznie sprawdźcie naszą ofertę uchwytów rowerowych i rozpocznijcie sezon letni z pełnym przygotowaniem. Już czas!👌😁

6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page