top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Moc i wytrzymałość od Rock

Moc i wytrzymałość od Rock

Rock to skała, która symbolizuje moc i wytrzymałość, dlatego producent Rock oferuje wysokiej jakości, godne polecenia akcesoria GSM – m.in. kable USB oraz końcówki lighthing, micro i type-c, akcesoria samochodowe - ładowarki i uchwyty – i spory wybór tych akcesoriów znajdziesz oczywiście u nas.
Rock to kolejny producent tworzący akcesoria do telefonów komórkowych. W naszej hurtowni www.hurtowniaGSM.com znajdziecie cały dział z akcesoriami od tej firmy, a warto tu zajrzeć. Produkty chińskiej marki Rock są wysokiej jakości, stworzone z trwałych i odpornych materiałów, ale też mają rozsądną cenę. Znajdziecie u nas szeroki asortyment akcesoriów do urządzeń mobilnych, w tym smartfonów i tabletów, akcesoria GSM typu kable, ładowarki, uchwyty czy podstawki.

W ofercie znajdziemy kable USB oraz końcówki lightning, micro oraz type-c, dzięki czemu są kompatybilne zarówno ze starszymi, jak i nowszymi modelami smartfonów z systemem android oraz z urządzeniami marki Apple. Pamiętajmy, że fakt, że Rock to chiński producent wcale nie oznacza gorszej jakości wykonania produktów. Kable Rock osłaniane są nylonowym oplotem, który zapobiega przecieraniu, a dzięki temu, że jest elastyczny, chroni także przewody wewnątrz i tym samym zwiększa ich odporność podczas zginania. Technologia szybkiego ładowania zapewnia podłączonym urządzeniom szybkie i bezpieczne odnawianie energii. No i wszystkie kable przechodzą testy 10. tysięcy podłączeń, dzięki czemu taki produkt będzie nam służył bardzo długo.

Marka Rock w swojej ofercie produktowej ma także akcesoria samochodowe - klasyczne ładowarki z dwoma portami USB i bardziej zaawansowane transmitery FM na przykład do odtwarzania muzyki z naszego telefonu. W ofercie znajdziemy też uchwyty montowane na kokpicie, szybie lub zagłówku siedzenia. Zajrzyjcie koniecznie do naszej hurtowni i sprawdźcie naszą ofertę marki Rock. I nie tylko :D

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page