top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Kingxbar - producent luksusowych mobilnych akcesoriów cyfrowych

Z myślą o najwyższej jakości i luksusie


Producent Kingxbar istnieje na rynku już od dekady i angażuje się w badania i rozwój mobilnych akcesoriów cyfrowych i produktów elektroniki użytkowej.


Producent Kingxbar istnieje na rynku już od dekady i angażuje się w badania i rozwój mobilnych akcesoriów cyfrowych i produktów elektroniki użytkowej.

Markę założyła firma Shenzhen Innovation Bo Chun Digital Technology Co. Ltd z siedzibą w Shenzhen w Chinach.


Od kilku lat Kingxbar może się pochwalić certyfikatem autoryzacji Swarovski i obecnie jest reprezentatywną marką modową w mobilnej branży konsumenckiej.


Kingxbar - diamentowe love

Produkty Kingxbar zdobione są nowoczesnymi grafikami i oryginalnymi kryształami Swarovskiego. Wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, które są importowane z Niemiec.

Kingxbar oferuje swoim odbiorcom etui do telefonów, szkła hartowane, pokrowce do słuchawek i inne najwyższej jakości produkty w mocno eleganckich, kwiatowych, błyszczących kamieniami Svarowskiego projektach, dzięki czemu zdobyły miłość i uznanie głównie pań.


Rozwój międzynarodowy


Producent akcesoriów GSM do telefonów komórkowych Kingxbar każdego roku umacnia swoją renomę i rozwija się obecnie głównie w Ameryce Północnej, Europie, krajach i regionach Bliskiego Wschodu oraz Azji.


Obecnie największą popularnością cieszą się głównie: Swarovski Crystal Phone Case, Screen Protector, AirPods Protective Case, Phone Podpórka, Spersonalizowany Crystal Data Cable, Bluetooth Sports Headset, TWS Bluetooth Headset, Children Digital Camera, Power Bank, Power Warming Power Bank itp.


Super produkty tej marki możecie znaleźć w naszym sklepie internetowym hurtowniagsm.com, zajrzyjcie tu koniecznie: https://bit.ly/3ixMUKs


A do końca czerwca mamy 10% rabat na wszystkie produkty od Kingxbar! Zapraszamy!


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page