top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Jaki uchwyt samochodowy do telefonu?

Dobry uchwyt samochodowy do telefonu to ważna rzecz. Podczas jazdy samochodem dzięki takiemu uchwytowi możemy swobodnie korzystać z nawigacji czy rozmawiać przez telefon (w przypadku braku połączenia przez Bluetooth). Z pewnością nie chcemy również, aby podczas jazdy samochodem nasz smartfon upadł na podłogę czy wpadł między siedzenia.


Doskonałym rozwiązaniem są akcesoria GSM w postaci uchwytów samochodowych na smartfony. Użytkowanie telefonu komórkowego w czasie jazdy stanie się w tym momencie bezpieczne i wygodne.


Jaki uchwyt samochodowy do telefonu wybrać? Montowany do kratki wentylacyjnej czy może do szyby? Wybór akcesoriów GSM tego typu jest wielu

Uchwyty mocowane na szybie cechuje łatwy montaż na przyssawkę. Ale minusem może być fakt, że mogą przysłaniać widoczność kierowcy.

Uchwyty montowane do kratki są z pewnością bardziej bezpieczne, bo nie zasłaniają pola widzenia w czasie jazdy.


Istnieją także uchwyty magnetyczne z mocną przyssawką i montażem do kokpitu – deski rozdzielczej.

Wybór akcesoriów GSM tego typu nie będzie łatwy, bo możemy wybierać i przebierać w naprawdę sporym asortymencie. Producenci GSM oferują najróżniejsze rozwiązania, na przykład grawitacyjną technologię mocowania telefonu. Wystarczy użyć jednej ręki, aby włożyć i wyciągnąć telefon. Taki uchwyt zapewnia perfekcyjne dopasowanie do każdego telefonu, ponieważ jego ramiona w automatyczny sposób dopasowują się do rozmiaru urządzenia.

W nowoczesnych uchwytach samochodowych do telefonów komórkowych pomocne mogą być często spotykane trzy punkty podparcia zapewniające bezpieczeństwo urządzeniu i mocne mocowanie gwarantujące stabilność chwytu.

Niektóre przyssawki w modelach z mocowaniem do szyby są tak mocne, że można je zainstalować nie tylko na szybie, ale również na kokpicie.

Uchwyty można obracać nawet o 360° i regulować kąt położenia, dzięki czemu znalezienie optymalnego położenia jest wyjątkowo łatwe.

Obecnie akcesoria GSM zdominowały rynek. Prawie każdy dorosły człowiek w cywilizowanym świecie ma telefon komórkowy. Akcesoria komórkowe są nieodzownym atrybutem każdego posiadacza telefonu. A my oferujemy w internetowym sklepie hurtowniagsm.com najlepsze akcesoria GSM i nie tylko. U nas znajdziecie m.in. opakowania, pokrowce, etui do telefonów, kable i kabelki, ładowarki, adaptery, uchwyty samochodowe, rowerowe i inne, power banki, ładowarki sieciowe i bezprzewodowe, słuchawki douszne i nauszne, głośniki Bluetooth i mnóstwo innych gadżetów GSM.


Zapraszamy Was serdecznie na zakupy!


13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page