top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Fajny gadżet – pierścieniowa lampa LED

A w naszej hurtowniagsm.com pośród mnóstwa akcesoriów do telefonów komórkowych znajdziecie także pierścieniową lampę LED, która pomoże doświetlić każde selfie ;)Taki gadżet to naprawdę fajna rzecz. Mała, zgrabna nakładka, którą łatwo założyć na każdy smartfon. Ma aż 36 diod LED, które oddają piękne światło i doświetlają twarz przy zdjęciach selfie. Naturalna, biała barwa światła 5600K sprawia, że zdjęcie jest bardziej wyraziste, jaśniejsze, a cera wygląda na bardziej wypoczętą.


Producent zastosował tu trzy tryby podświetlenia – słabe, średnie i mocne. Każde kliknięcie powoduje zmianę mocy. Zależnie więc od potrzeby można wybrać dowolną opcję dla uzyskania lepszej jakości zdjęcia.


Taka pierścieniowa lampa LED pomoże w uzyskaniu najlepszego zdjęcia selfie szczególnie podczas wieczornej imprezy i słabego wieczornego światła. Twarze na zdjęciach wykonanych przez nasze smartfony będą od tej pory dobrze doświetlone i nie będą wyglądały na zmęczone ;)


Może posłużyć również jako przenośna i lekka latarka.


Czas pracy lampy LED to około 2-3 godziny, lampa ma wbudowany akumulator 250mAH - baterię, którą ładujemy przez kabel micro USB, dzięki czemu nie potrzebuje ona dodatkowego źródła zasilania. W zestawie oprócz lampy diodowej LED znajdziemy kabel USB ładujący oraz zintegrowany z lampą uniwersalny klips mocujący.Producent tego gadżetu zapewnił bardzo wysoką jakość wykonania. Aby dodatkowo ochronić ekran smartfona klips mocujący lampę jest podgumowany, dzięki czemu lampa nie rysuje powierzchni telefonu.


Dodatkowym atutem jest fakt, że klips mocujący można zamontować nie tylko na smartfonach, ale również na tabletach, laptopach czy jakimkolwiek innym urządzeniu, z którego chcemy wykonać zdjęcie selfie. Montaż jest niezwykle prosty, a założona lampa nie przeszkadza w funkcjonowaniu telefonu.


Ta uniwersalna lampa LED jest lekka, a zgrabny, przenośny rozmiar ułatwia włożenie jej do torebki czy kieszeni – średnica około 8,5 cm. Dostępna jest w czterech kolorach do wyboru: różowym, czarnym, niebieskim i białym.


13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page