top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Super dźwięk z głośników Bluetooth

Ulubiona muzyka gdziekolwiek jesteśUlubiona muzyka w dowolnym miejscu i czasie? Tak, to możliwe z naszym głośnikiem bezprzewodowym Bluetooth TG157.


Niektórzy z nas pamiętają czasy, w których istniały wyłącznie telefony komórkowe, albo pierwsze smartfony, ale nie było jeszcze takich fajnych akcesoriów, jak również połączeń bezprzewodowych Bluetooth. Tak było. Zaledwie kilka lat temu ;) Było wówczas trudniej podczas wakacji, na małej imprezie, czy podczas wycieczek rowerowych.


Super technologia


Ten głośnik Bluetooth TG157 ma wbudowany mikrofon umożliwiający rozmowy telefoniczne i kolorowe podświetlenie LED świecące w rytm muzyki, a nawet jest radyjkiem ❤ bez konieczności łączenia się z telefonem. To wysokiej jakości nowoczesny sprzęt grający.


Połączysz się prawie ze wszystkim ;)


Głośnik ma nie tylko możliwość bezprzewodowego odtwarzania muzyki z telefonu, ale także z karty pamięci, USB - pendrive, a także złącza Audio AUX minijack 3,5 mm, odczytuje pliki muzyczne w formacie MP3. Jest kompatybilny z większością urządzeń cyfrowych z Bluetooth.


Światełko i super dźwięk


Dźwięk przestrzenny stereo zapewnia wyjątkowe doznania muzyczne. To naprawdę fajne, gdy szybko i łatwo możesz posłuchać dobrej muzyki pijąc kawę na ogrodzie czy przy okazji sprzątania domku.


Głośnik Bluetooth TG157 może świecić w trybie stałym lub w rytmie muzyki. Mamy tu 5 trybów światła do wyboru. Głośnik jest inteligentny - gdy wykryje głośniejszą muzykę, świeci w jej rytmie, a przy bardzo cichej muzyce uruchomi się automatyczna sekwencja świetlna.


Specyfikacja techniczna:


Wersja Bluetooth: 4.2

Moc: 20W, 4Ω

Wspierane protokoły: A2DP, AVRCP, HFP, HSP

Czas odtwarzania muzyki: 3 godziny

Pojemność akumulatora: 1200 mAh / 3,7 V

Klasa wodoodporności: IPX4

Wymiary: 7,3 x 7,3 x 18 cm

Głośniki: 45mm x2

Waga: 490g

Czas ładowania: 3 - 4h

Pasmo przenoszenia: 120 Hz - 20 kHz

Zasięg: 10m


W wakacje i nie tylko – czego chcieć więcej? Polecamy gorąco ;)8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page