top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Czy akcesoria do smartfona są ważne?

Producenci smartfonów do telefonu dodają najczęściej ładowarkę sieciową i słuchawki. Są to niezbędne akcesoria do smartfona. Ale co jeszcze przyda nam się, mając telefon z dużym wyświetlaczem? Dziś postanowiliśmy opracować krótkie podsumowanie akcesoriów GSM, które będą przydatne do smartfona.Szkło lub folia


Duży ekran wymaga opieki. Nie dość, że powinniśmy dbać o jego powierzchnię czyszcząc go ściereczką z mikrofibry czy bawełny, to powinniśmy zakupić folię ochronną lub szkło hartowane. Dzięki nim, podczas upadku telefonu, nie uszkodzimy jego ekranu. Folia czy szkło chronią również przed zadrapaniami podczas codziennego użytkowania telefonu. Sa praktycznie niewidoczne, warto je mieć.


Etui silikonowe, skórzane, futrzane ;)


Etui to chyba pierwsza rzecz, którą kupujemy myśląc o ochronie telefonu. Dziś to must have każdego posiadacza smartfona.


Istnieje tak wiele różnych rozwiązań dla ochrony smartfona, że jest się nad czym zastanawiać.

Mamy do dyspozycji etui skórzane w formie portfela z zamykaną klapką, w którym umieścimy nie tylko telefon, ale także karty płatnicze, pieniądze lub dokumenty.


Możemy także zdecydować się na etui z przezroczystą klapką, która łatwo może stać się też multimedialną klapką, a wszystko dzięki odpowiednim aplikacjom.


Innym rozwiązaniem są obudowy silikonowe, bardzo elastyczne i najczęściej przezroczyste, które mają za zadanie chronić głównie plecy telefonu i jego boki. Przy zadbaniu o ochronę ekranu folią lub szkłem, to rozwiązanie jest bardzo wygodne.


Możemy sprawić sobie także etui wykonane z bardzo wytrzymałego rodzaju plastiku, który może przybrać różne formy, jak na przykład etui pancerne, stylizowane na ciężkie, metalowe – jest lekkie, a spełnia swoją funkcję ochronną doskonale.


Istnieje tak wiele pokrowców dla smartfonów, tych z pierścieniami, służącymi jako podstawki i takich z brokatem i diamentami – do wyboru do koloru! Zajrzyjcie tylko do naszej hurtowniagsm.com, żeby zobaczyć wszystkie te rozwiązania i udogodnienia, zapraszamy!


Ładowarki samochodowe i power banki


Ale smartfony potrzebują nie tylko ochrony. Każdy telefon trzeba naładować, nie tylko w warunkach domowych - czemu posłuży ładowarka sieciowa, najczęściej dołączona przez producenta - ale gdy jesteśmy na przykład w samochodzie, przyda się ładowarka samochodowa.


To naprawdę fajne akcesorium do samochodu, a wybór takich ładowarek jest spory. Od tych zwykłych, łączonych kabelkiem po zautomatyzowane uchwyty, montowane do szyby lub kratki wentylacyjnej, które łączą się z telefonem po łączu bluetooth. Takie rozwiązania są bardzo wygodne i pomocne.


Power banki z kolei są małymi akumulatorkami – bateriami zewnętrznymi, które przyjdą z pomocą w warunkach dalekich wycieczek pieszych lub rowerowych, gdzie nie mamy dostępu do stałego prądu. Power banki mają różną moc i wytrzymałość, możemy wybierać w szerokim zestawieniu, zajrzyjcie oczywiście do naszej hurtowniagsm.com ;)


Należy pamiętać o pamięci


Dziś korzystamy z naszych smartfonów praktycznie non stop, zapisujemy w nich nasze wspomnienia. Nie zapomnijcie o pamięci, którą kupicie w dziale Nośniki pamięci – a tam pendrive'y i karty pamięci o różnych pojemnościach ;)


Chcemy wszystko słyszeć dobrze


Bardzo ważnym gadżetem do telefonu będą głośniki bezprzewodowe i słuchawki. Sprawią, że będziemy cieszyć się dobrą muzyką w dowolnym miejscu - czy podczas podróży, w samochodzie czy też w domu. Tu wybór jest ogromny, sprawdźcie koniecznie ;)


Kable, adaptery, transmitery...


Oferujemy ogromny wybór najróżniejszych akcesoriów GSM. Znajdziecie u nas także kable, adaptery, transmitery, baterie do telefonu, uchwyty rowerowe i wiele innych.


Nie wszyscy potrzebują wszystkich akcesoriów do smartfonów ;) Ale z pewnością każdy potrzebuje przynajmniej części z nich. Akcesoria GSM są ważne ;) Wybór akcesoriów zależy oczywiście od osobistych preferencji i potrzeb. Wszystkie akcesoria GSM dostępne są w naszej hurtowniagsm.com. Zapraszamy!


17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page