top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Baseus Transmitter Bluetooth ładowarka 2xUSB 3.4A Locomotive

Baseus Transmitter Bluetooth ładowarka 2xUSB 3.4A Locomotive

Skorzystaj z komfortu, jaki oferuje Baseus Locomotive. Dziś przedstawiamy doskonałej jakości ładowarkę samochodową do Twojego telefonu, wyposażoną w dwa gniazda USB, moduł Bluetooth oraz transmiter FM do odtwarzania własnej muzyki przez radio samochodowe.

To ogromna wygoda, bo urządzenie pozwala nam na jednoczesne korzystanie z obu funkcji, a przy tym zapewnia niezawodność. Możemy skorzystać z pilota sterowania - przycisk z możliwością obrotu w prawo oraz w lewo. Aktualna częstotliwość nadawania wyświetlana jest na LED-owym panelu na samej ładowarce.

Jak to działa?

Zaraz po umieszczeniu Locomotive w gnieździe ładowania rozpocznie się proces parowania. Należy w tym momencie uruchomić urządzenie wyposażone w moduł Bluetooth (smartfon lub tablet) i dokonać połączenia. Częstotliwość nadawania na początku ustawiona jest automatycznie i wyświetlona na ekranie LED ładowarki. Możemy dowolnie dostosować ją do naszych potrzeb wykorzystując w tym celu jeden z wbudowanych skrótów.

Chcecie poznać funkcjonalność pilota? Oto pomocne skróty:

Podczas połączenia: Pojedyncze wciśnięcie przycisku spowoduje odebranie, a następnie rozłączenie połączenia. Podwójne wciśnięcie przycisku przed odebraniem połączenia poskutkuje odrzuceniem połączenia.

Podczas słuchania muzyki: Pojedyncze wciśnięcie przycisku spowoduje zatrzymanie lub wznowienie odtwarzania utworu. W celu przewinięcia utworu należy jednorazowo przekręcić przycisk. W celu regulacji głośności należy przekręcić i przytrzymać przycisk w danej pozycji przez ponad sekundę.

Dodatkowe opcje:

Podwójne wciśnięcie przycisku poza prowadzeniem rozmowy wywoła połączenie z ostatnio wybieranym numerem.

Aby zmienić częstotliwość stacji należy wcisnąć przycisk oraz przytrzymać ponad ~2s, aż wyświetlana częstotliwość zacznie migać. Następnie obracając przyciskiem wybieramy nową częstotliwość.

Jest też dodatkowa funkcja. Jeden z dwóch wbudowanych portów USB ma funkcję odczytu zapisanych plików muzycznych. Po podłączeniu do niego pendrive-a lub dysku zewnętrznego z muzyką, urządzenie przełączy się na współpracę z pamięcią zewnętrzną, odtwarzając zapisane na niej pliki. Funkcję te możemy ponownie przełączyć na tryb pracy Bluetooth poprzez przytrzymanie ~5s przycisku pilota.

Fajna rzecz 😁 Gorąco polecamy 😍‼😍 👉👉 https://bit.ly/37kT34m


5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page