top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Aplikacje do montowania filmów na smartfonie

Jeszcze do niedawna montowanie filmu na telefonie komórkowym nie było możliwe lub było dość niewygodne. Obecnie na rynku GSM mamy do dyspozycji mnóstwo aplikacji, które umożliwiają nam szybką i łatwą edycję filmu video.


Jakie są najciekawsze aplikacje do edycji filmów video i które są warte uwagi?


IMovie


To aplikacja dla użytkowników iPhone’ów, dostępna w języku polskim. Twórcy zadbali o intuicyjną obsługę i łatwe cięcie, spowalnianie czy przyspieszanie obrazu. W aplikacji IMovie możemy wybrać dwa rodzaje efektu – klip lub zwiastun. Aplikacja pozwala też łatwo przenosić filmiki na komputer.


PowerDirector


Jest to aplikacja stworzona dla Androidów, która ma sporo zaawansowanych funkcji. Umożliwia poprawę jasności, kontrastu i nasycenia kolorów. Całkiem sprawnie pójdzie nam ustabilizowanie ujęcia oraz oczywiście przycinanie, obracanie, spowalnianie czy przyspieszanie obrazu. PowerDirector to najbardziej popularna aplikacja do obróbki filmu video, ale darmowa wersja ma ograniczenia na przykład w eksporcie plików.


InShot


InShot jest aplikacją na telefon, która ma mocno rozbudowane funkcjonalności i umożliwia bardzo sprawną edycję filmu video na smartfonie. Jednak słynie z tego, że na filmie pojawia się znak wodny, którego co prawda możemy się pozbyć, jednak jest to dość kosztowne. Aplikacja pozwala na dopasowanie rozmiaru wideo do social mediów i często używana jest przez tiktokerów. Jeśli nie przeszkadza nam znak wodny, aplikacja jest godna polecenia.


Quik GoPro


Dla użytkowników GoPro, ale nie tylko. Aplikacja Quik GoPro jest bardzo intuicyjna i wygodna w użyciu. Pozwala użytkownikowi telefonu komórkowego na montowanie krótkich i dynamicznych filmików. Oprócz podstawowych funkcjonalności oferuje bazę klipów audio i umożliwia ich łatwą synchronizację z muzyką. Istnieje także możliwość dodawania do nich napisów i naklejek. Quik GoPro to bardzo fajna aplikacja do montowania filmów video na telefonach komórkowych.


FilmoraGo


To aplikacja, którą wyróżnia intuicyjny interfejs. FilmoraGo to rozbudowana, mobilna aplikacja do tworzenia filmów na urządzenia przenośne z systemem Google Android. Chętnie korzystają z niej tiktokerzy. Ma prostą i łatwą obsługę podstawowych funkcji, jak: filtry, możliwość przycinania, efekty przejść czy dodawanie napisów. Jeśli chcemy skorzystać z dodatkowych funkcjonalności, będziemy musieli skorzystać z płatnej wersji.


ActionDirector


Ta aplikacja obsługuje nawet filmy w rozdzielczości 4K. Filmy montujemy na wygodnej osi czasu, a główne przydatności to między innymi stabilizacja obrazu, korekcja kolorów, śledzenie ruchu, a nawet edycja materiałów wideo nagranych nawet do 240 klatek na sekundę. ActionDirector to profesjonalne narzędzie do monitorowania i edycji filmów sportowych (typu Action).


KineMaster

KineMaster to mocno rozbudowany program umożliwiający edytowanie filmów na smartfonie lub tablecie. Mamy tu możliwość pracy na osi czasu. Aplikacja jest bardzo funkcjonalna, oferuje wiele narzędzi do szczegółowego przycinania i cięcia obrazu, dźwięku czy tekstu. Jest obsługiwana przez urządzenia z systemem iOS i Android.

Wybór odpowiedniej aplikacji na telefon do edycji wideo należy do Was. A my polecamy do Waszych smartfonów mnóstwo akcesoriów GSM. Na przykład do nagrania odpowiedniego filmu z pewnością przyda się selfie stick, doświetlenie, uchwyt samochodowy lub rowerowy, ładowarka, power bank, bateria, karta pamięci. Cóż, u nas znajdziecie jeszcze więcej akcesoriów do telefonów. Polecamy!

www.hurtowniagsm.com

88 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page