top of page
Szukaj
  • HurtowniaGSM

Ładowarka indukcyjna MagSafe 15W

Z tą ładowarką nie poczujecie braku energii ;) Ładowarkę indukcyjną Apple MagSafe wyposażono w silny magnes, który przywiera do iPhone’a, przyspieszając proces uzupełniania energii. Wystarczy podłączyć ją do adaptera ładowania z wejściem USB typu C i już możemy zadbać o wyjątkową prędkość uzupełniania energii w naszym iPhonie.Ładowarka jest zgodna z iPhone’em 8 oraz wszystkimi nowszymi modelami od Appla - iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11, iPhone SE 2020 (2. generacji), iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, AirPods 2, AirPods Pro.


Ładowarka jest kompatybilna nie tylko z iPhone’ami, ale także innymi urządzeniami ze świata GSM posiadającymi standard ładowania bezprzewodowego - Qi.

Za pomocą ładowarki indukcyjnej Apple MagSafe naładujemy baterię nie tylko w iPhonach, ale także słuchawkach AirPods i AirPods Pro z bezprzewodowym etui ładującym. Etui do słuchawek AirPods można położyć na ładowarce i ładować je bezprzewodowo.


Apple MagSafe ma przewód o długości 1 metra. Taka długość jest idealna, by szybko podłączyć sprzęt i uniknąć niepotrzebnej plątaniny kabli.

Ładowarka indukcyjna Apple MagSafe została zaprojektowana tak, by współpracowała z zasilaczem o mocy 20W, dzięki któremu osiąga maksymalną moc ładowania bezprzewodowego 15W.


Specyfikacja:

- Standard ładowania bezprzewodowego: Qi

- Kolor: Biały

- Wejście: 5V 2A / 9V 2A / 12V 1.5A

- Wyjście: 5W 7.5W 10W 15W

- Wymiary: 80 * 80 * 13 mm

- Waga: 70g

Zaglądajcie do naszego sklepu internetowego hurtowniagsm.com po coraz to nową porcję nowości. Wśród akcesoriów do telefonów komórkowych znajdziecie najróżniejsze etui, pokrowce, szkła hartowane do ochrony smartfonów oraz słuchawki douszne i nauszne najróżniejszych producentów GSM, ładowarki, kable, kabelki, uchwyty do samochodów, głośniki Bluetooth, baterie, powerbanki i mnóstwo innych super akcesoriów GSM. Zapraszamy!

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


留言功能已關閉。
bottom of page